Front_Page_Image

Про бюро

Адвокатське бюро Опольського «Осмарк» було створено адвокатом Сергієм Опольським в Кіровограді навесні 2008 року. В своїй діяльності бюро керується Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правилами адвокатської етики. На сьогоднішній день бюро є динамічно розвиваючою ланкою українського ринку юридичних та консалтингових послуг.

Адвокатське бюро надає послуги фізичним та юридичним особам за такими видами юридичного права:

адміністративне (податкові спори, оспорювання дій контролюючих органів),
цивільне (житлове, трудове, сімейне, спадкове),
господарське (претензійна робота, спори, пов’язані з укладанням, розірванням та виконанням договорів),
кримінальне (представництво та захист) .
 

Основні принципи роботи – конфіденційність і збереження адвокатської таємниці, якість, максимальна зацікавленість у вирішенні проблем довірителя, сумлінність, відповідальність, чесність, відкритість.


Звертаючись у бюро, будьте впевнені, ваші інтереси будуть захищені на найвищому рівні!


Практична діяльність адвоката в галузі права почалася в 1997 році. З 2008 року адвокатська діяльність здійснюється у формі адвокатського бюро. Основні напрямки діяльності – податкові спори, господарські спори, більша частина цивільних справ, кримінальні справи.

За роки роботи склалася успішна практика ведення справ у різних судах не тільки в межах Кіровоградської області, але й в цілому по Україні. Надаю правову допомогу у всіх судах України: у першій інстанції, апеляційній та касаційній.



Профайл адвоката на сайті НААУ

підвищення кваліфікації адвоката