Зразок адміністративного позову (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою)

Адвокатське бюро ОСМАРК

В Кіровський районний суд

міста Кіровограда 

    позивач:                _____________________,

25000, м. Кропивницький,

вул. _________, кв. __

Ін. код ___________

тел. ……

E-mail:

відповідач:                Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради,

                                   25006, м.Кропивницький, Фортечний р-н, вул.Гоголя, буд. 28,

                                   Телефон: 247922, 225567

E-mail: vkkirov@krmr.gov.ua

 АДМІНІСТРАТИВНИЙ  ПОЗОВ

про скасування постанови про адміністративне стягнення № __

08 січня 2019 року інспектором спецінспекції Міської ради м. Кропивницького ______ відносно мене складений протокол № 40 про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП.

В подальшому, 22.01.2019 року, адміністративною комісією при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради (далі – Віповідач) була винесена постанова про адміністративне стягнення № 48 по справі про адміністративне правопорушення у сфері порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (далі-Постанова).

Відповідно до винесеної постанови, я визнаний винним у здійсненні правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП України. Як зазначено в постанові, я захаращую зрізаним гіллям та не вивожу його з прилеглої території Кіровоградської обласної організації ТСО України по вул. Велика Перспективна, 84, м. Кропивницький, чим порушив вимоги розділу 7 п. 2, пп.1 Правил благоустрою міста, затверджених рішенням Кіровоградської міської ради від 05.06.2012 року № 1710 (далі – Правила).

Мені поставлено в обов’язок сплатити грошовий штраф у розмірі 850 грн.

Доказом, що підтверджує дані обставини, є протокол та постанова по справі про адміністративне правопорушення, які додаються.

            Постанова є протиправною та підлягає скасуванню виходячи з наступного:

            03 січня 2019 року(після новорічних свят) було виявлено пошкодження та злами дерева, яке знаходилося на фасаді будівлі ТСО по вул. В. Перспективній. 04 та 05 січня 2019 року проводилися роботи по зрізанню гілля з цього дерева, аби при ймовірному падінні не була пошкоджена сама будівля ТСО (дерево досить велике та знаходилося напроти вікон будівлі ТСО).

            Роботи по зрізанню були завершені ввечері 05 січня. Все гілля було перенесено у двір будівлі ТСО та складено біля сміттєвих контейнерів (про це також зазначено в протоколі).

            В зв’язку з тим, що з 06 січня по 07 січня включно були вихідні дні, не було змоги вивезти гілля з двору ТСО (про це я зазначав у своєму поясненні). Гілля було вивезено до 12.00 год. 08 січня 2019 року.

            Хочу наголосити, що відповідно до розділу 7 п. 2, пп.1 Правил, суб’єктам у сфері благоустрою забороняється захаращувати прилеглі, закріплені та будь-які інші території загального користування будівельними матеріалами, сміттям, опалим листям, зрізаним гіллям, негабаритними матеріалами та конструкціями, механізмами, побутовими відходами, відходами виробництва та іншим, а також складувати вуличне та будь-яке інше сміття під бордюрами доріг.

            Відповідно до Академічного тлумачного словника української мови ЗАХАРАЩУВАТИ, ую, уєш, недок., ЗАХАРАСТИТИ, ащу, астиш, док., перех. означає  Ставлячи, кладучи що-небудь у великій кількості, безладно, заповнювати все місце, весь простір; скупчуючись у великій кількості, запруджувати, загороджувати собою який-небудь прохід, місце, простір.

            Як я вже  зазначав і не заперечується самим інспектором, зрізане гілля знаходилося біля сміттєвих контейнерів у дворі ТСО, куди вхід стороннім не дозволяється і це не є територією загального користування (відповідно до технічного паспорту земельної діляни). Місця біля контейнерів багато і зрізане гілля жодним чином не заважало діяльності ТСО, тим більше у вихідні дні, не загороджувало собою який-небудь прохід, місце чи простір (інспектор робив фото, все це зафіксовано).

            Тобто, в моїх діях немає жодних ознак правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП.

Відповідно до ст. 161 КАСУ повідомляю:

Інших оригіналів письмових (електронних) доказів немає.

мною не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Корисне на сайті

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 160-161 Кодексу адміністративного судочинства України, ч.1 ст. 126, ст.ст.283, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правилами благоустрою міста, затверджених рішенням Кіровоградської міської ради від 05.06.2012 року № 1710,-

П Р О Ш У  С У Д:

  1. Скасувати постанову про адміністративне стягнення № 48 від 22 січня 2019 року про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів у розмірі 850 грн.

Додатки:

Протокол на 1 арк;

Постанова на 1 арк.;

Копія адміністративного позову з додатками на 3 арк.

24.01. 2019 р.                 

Позивач                           ____________________                 ______