Заява про кримінальне правопорушення до ДБР

Територіальне управління ДБР у місті Миколаєві,

54020, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9

Петренка Івана Сидоровича, 01.01.2001 р.н.,

прож. вул. __________, _, кв. __,

м. Кропивницький

тел. __________

Заява

про кримінальне правопорушення за ст.ст. 127, 365 КК України стосовно працівників поліції

02.06.2019 року після 21.00 год. я під’їхав на автомобілі до магазину в районі вулиці Кірова, в м. Кропивницькому, щоб купити сигарет. Коли я повертався з магазину, до мене підійшов чоловік років 35, на мій погляд він був в неадекватному стані та сильно збуджений. Без будь-яких підстав  він почав кричати на мене, потім наносити удари в різні частини тіла, після чого я впав на землю.

 Скільки часу пройшло, як він мене бив, я не може точно вказати. Через деякий час під’їхали патрульні машини і почали обшукувати мене. Я так зрозумів, що чоловік, котрий мене бив, є також поліцейським або ж добре знайомим. Він розмовляв з поліцейськими, його не чіпали, натомість на мене надягнули кайданки і вже поліцейські продовжували мене бити, підводячи до машини. Били по ребрах та інші частини тіла, тягнули за кайданки догори, що спричиняло сильний біль.

Територіальні управління ДБРПоза моєю волею мене відвезли до міськвідділу, складали там документи (я був майже в непритомному стані). Пам’ятаю тільки, що відмовлявся будь-що підписувати.

В результаті таких дій правоохоронців, відповідно до довідки від 02.06.2019 р. (додається) я отримав струс мозку, переломану ключицю, забиту сквозну рану нижньої губи, садно в/з лівої гомілки, забій гр.зліва та ін.

З 02.06.2019 р. я знаходжуся на лікуванні (листок непрацездатності додається).

Вважаю, що в діях працівників поліції наявний склад кримінального правопорушення, передбачений ст. 127, ч. 2 ст. 365 КК України.

Враховуючи викладене,

ПРОШУ:

  • прийняти заяву про кримінальне правопорушення та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.ст. 127, 365 КК України;
  • визнати мене потерпілим від кримінального злочину, передбаченого ст. 127, 365 КК України;
  • провести судово-медичну експертизу для встановлення тяжкості тілесних ушкоджень;  повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування. 

          Зі статтями 383 “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, 384 “Завідомо неправдиве показання” Кримінального кодексу України, ознайомлений.

Додаток: копії медичної довідки та листка непрацездатності на 2 арк.

_______________                                                                         11.06.2019 р.