Зразок адміністративного позову про скасування постанови поліції

В Бобринецький районний суд

Кіровоградської області 

    позивач:                _________________,

27200, м. Бобринець,

вул. ______, ____, кв. _

Ін. код _____________________

тел. _________

E-mail: відсутній

відповідач:                Поліцейський СРПП КВП ДВП ГУНП в Кіровоградській області с-нт поліції

__________,

                                                                             28400, м. Компаніївка, вул. Кірова, 4,  

тел. (240) 2-01-64, 2-07-63,

E-mail: невідомий

 АДМІНІСТРАТИВНИЙ  ПОЗОВ

про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення

13 березня 2019 року поліцейським СРПП КВП ДВП ГУНП в Кіровоградській області с-нтом поліції ______ (далі – Відповідач) відносно мене винесена постанова про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері правопорушень на транспорті Серія ДПО18 № ________ (далі-Постанова).

Відповідно до винесеної постанови я визнаний винним у здійсненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.122 КУпАП України (порушення вимог дорожніх знаків).

Як зазначено в постанові, 13.03.2019 р. о 16.30 год. виїжджаючи з смт. Компаніївка на а/д Н14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, я не виконав вимоги дорожнього знаку 2.2 (проїзд без зупинки заборонено), чим порушив ч. 1 ст. 122 КУпАП.

Мені поставлено в обов’язок сплатити грошовий штраф у розмірі 255 грн.

Доказом, що підтверджує дані обставини, є постанова по справі про адміністративне правопорушення, яка додається.

            Постанова є протиправною та підлягає скасуванню виходячи з наступного:

13.03.2019 р. о 16.30 год. я дійсно виїжджав з смт. Компаніївка на а/д Н14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв в напрямку м. Бобринець. Перед поворотом направо я зупинився перед знаком СТОП, після чого продовжив виїжджати на трасу Н 14. Тобто, мною були виконані вимоги знаку 2.2.

Однак я був зупинений Відповідачем, який повідомив мені, що начебто я порушив ПДР і не зупинився перед знаком 2.2 (СТОП). Я не погодився з такими висновками, зазначив, що здійснив повну зупинку, чим виконав вимоги знаку.

Відповідач не звертав уваги на мої пояснення і почав складати постанову. Я попрохав його надати докази скоєння мною правопорушення (відео чи інше), на що Відповідач відмовив.

Тобто, Відповідач відмовився надати будь-які докази, які б підтверджували проїзд без зупинки при наявності знаку 2.2 (СТОП), як зазначено в постанові.

Таким чином, Відповідач при винесенні постанови не керувався жодними допустимими доказами, які б підтверджували мою вину у скоєнні правопорушення.

Згідно ст. 77 КАСУ, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 23.12.2005 року «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» – судам слід звернути увагу на неприпустимість спрощеного підходу до судового розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті та ігнорування прав осіб, яких притягають до відповідальності, потерпілих, їх законних представників і захисників.

Відповідно до ст. 160 КАСУ повідомляю:

Інших оригіналів письмових/електронних доказів немає.

мною не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

В зв’язку з тим, що останній день подання позову припадає на вихідний день (субота), позов подано в перший робочий день.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 160-161 Кодексу адміністративного судочинства України, ч.1 ст. 122, ст.ст.283, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правилами дорожнього руху України, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України №106 від 10 жовтня 2001 року,-

П Р О Ш У  С У Д:

Визнати дії Відповідача протиправними та скасувати постанову Серія ДПО18 № _____ про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 122 КУпАП.

Додатки:

Постанова на 1 арк;

Копія адміністративного позову з додатками на 2 арк.

25.03. 2019р.                  

Позивач                           _____________________________                  ________