Клопотання про проведення слідчих дій

osmarkСлідчому ________________

____________________________________

____________________________________

____________________________________

 

Клопотання

 

Учасниками СТОВ «___________» (код ЄДРПОУ __________), а саме: __________________,  у 2007 році незаконно було вилучено та передано у власність СВК «______» комбайн «Дон», який належав СТОВ «__________». Вказані особи, володіючи тільки 31 часткою Товариства, перевищили свої повноваження та меншістю голосів незаконно передали майно Товариства іншій юридичній особі (СВК «___»), засновником якої є ___________.

 

Відповідно до ст. 56 КПК України, протягом кримінального провадження потерпілий має право заявляти клопотання. В зв’язку з викладеним прошу:

 

  1. Допитати ___________ на предмет того, чи знали вони, що __________ є засновником СВК «_____» на момент передачі комбайна, чи були з боку _________ пропозиції, погрози, та ін., які вплинули на їх незаконне рішення при передачі комбайну;
  2. Допитати _____________ на предмет того, з якою метою він, знаючи, що кількості голосів для прийняття такого рішення недостатньо (про це він зазначає в поясненні від ________), ставить підпис як голова зборів та незаконно передає власність ТОВ «Нива» до свого СВК «____________».

 

 

Представник,

керівник СТОВ «_________»         _________________________