Клопотання про проведення експертизи в кримінальному процесі

Слідчому ________________

____________________________________

____________________________________

№ ЄРДР ________________

 

Клопотання про проведення експертизи

Питання, які ставляться перед експертом

 

_______ року в ЄРДР за № ____________ зареєстровано заяву про кримінальне правопорушення, вчинене бувшим директором СТОВ «_______» _______ Відповідно до звіту про власний капітал за __________ рік, __________ було безкоштовно передано активи ТОВ «_______» на загальну суму _________,00 грн. Даними діями _________ завдану майнову шкоду ТОВ «_________».

 

Відповідно до ст. 56 КПК України, протягом кримінального провадження потерпілий має право заявляти клопотання.

Відповідно до ст. 242 КПК України, експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з’ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Відповідно до ст. 243 КПК України, сторона обвинувачення залучає експерта за наявності підстав для проведення експертизи, у тому числі за клопотанням сторони захисту чи потерпілого.

В зв’язку з викладеним, прошу призначити проведення економічної експертизи, яку доручити Одеському науково-дослідному інституту судових експертиз в Кіровоградській області, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Волкова, 2., на вирішення якої поставити питання:

Інші зразки процесуальних документів

Чи законно було здійснено оформлення операцій з переданням на безоплатній основі основних засобів (активів) ТОВ «_____» у _______ році на суму ________,00 грн.

Чи завдані збитки ТОВ «______» в зв’язку з передачею на безоплатній основі активів у 2007 році та на яку суму?

Які порушення вимог чинного законодавства, нормативних актів, що регламентують ведення бухгалтерського обліку і контролю, могли сприяти виникненню матеріальних збитків, завданих ТОВ «________» і хто зобов’язаний був забезпечити дотримання цих вимог?

Чи мають показники фінансово-економічного стану підприємства ТОВ «_______» за ________ рік ознаки доведення до банкрутства, фіктивного банкрутства, прихованого банкрутства?

 

Представник,

керівник СТОВ «________»           _________________________