Зразок клопотання про виклик свідка

Бобринецький районний суд

Кіровоградської області

                             Позивач:        ____________________________

             Відповідач:    _____________________________

              Справа № ________________

              Суддя ___________________

 

Клопотання

про виклик свідка

 

В провадженні Бобринецького районного суду Кіровоградської області знаходиться цивільна справа за позовом _____________ про стягнення матеріальної та моральної шкоди. Позивачем надано до суду Висновок про причину пожежі від ____________ року, складений Державним інспектором з нагляду у сфері пожежної безпеки в Бобринецькому районі ___________ (далі – інспектор). У Висновку вказано, що «пожежа не могла виникнути від замикання електропроводки автомобіля, оскільки автомобільна електропроводка була від’єднана від джерела живлення акумуляторної батареї», тому «не виключається можливість, що пожежа могла виникнути саме по його (___________) вині».

В судовому засіданні я пояснив, що коли стався вибух, в автомобілі грав приймач. На підставі чого інспектор прийшов до вищевказаного висновку, у Висновку від ________ не зазначено.

В зв’язку з вищевикладеним, прошу викликати в судове засідання свідка – Державного інспектора з нагляду у сфері пожежної безпеки в Бобринецькому районі ______________, за місцем роботи: м. Бобринець, вул. _______________, для встановлення обставин прийняття інспектором відповідного висновку.

 

 

 

 

_________________                                     _________________________________