Зразок заяви про призначення експертизи КАСУ

Кіровоградський окружний адміністративний суд

 адреса: 25006, м. Кіровоград, вул. К. Маркса, буд. 40

 

                                 ____________________________________

Представник позивача          Адвокат Опольський С.В., м. Кіровоград, вул.

Велика Перспективна, 84, к. 208

                                 Справа № _________________

                                 Суддя _______________

 

                 ___________________ року

 

Заява

про призначення економічної експертизи

Питання, які ставляться перед експертом

 

В провадженні Кіровоградського окружного адміністративного суду знаходиться справа № __________ від __________ року за позовом _________ до ____________об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Кіровоградській області про скасування податкових повідомлень-рішень від ________ р. за № ______________, вимогу про сплату боргу (недоїмки) від ___________ Ф-35.

Оскаржуючи податкові повідомлення-рішення, позивач стверджує, що відповідачем неправомірно було зроблено висновок щодо сплати недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму _________ грн., та _________________.

Для вирішення питання про те, чи дійсно Відповідачем правомірно нарахована недоїмка та нараховані штрафи/штрафні санкції, потрібні спеціальні знання в області економіки, бухгалтерського обліку та звітності. Відповідно ст. 81 КАСУ, для з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає судову експертизу. Особи, які беруть участь у справі, мають право просити суд призначити експертизу і доручити її проведення відповідній експертній установі або конкретному експерту; мають право подати суду питання, на які потрібна відповідь експерта. Кількість і зміст питань, за якими має бути проведена експертиза, визначаються судом.

 

На підставі викладеного,

Прошу:

  1. Призначити по справі № _______ від ____________ року за позовом ___________ до ________ об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Кіровоградській області про скасування податкових повідомлень-рішень від _________ за № __________, вимогу про сплату боргу (недоїмки) від _________ Ф-35 судово-економічну експертизу, перед якою поставити запитання:

чи підтверджуються документально висновки акту від  ________ року № ____________ в частині сплати недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму ______ грн., недоїмки зі сплати ПДФО, заниження єдиного податку з фізичних осіб на ________

  1. Проведення експертизи доручити судовому експерту ____________, свід. № _________, м. Кіровоград, вул. ____________.

 

 

Представник позивача            _____________                                  Опольський С.В.