Зразок відзиву на апеляційну скаргу в господарському процесі.

Дивіться новий Зразок відзиву на позовну заяву в господарському процесі (діє з 15.12.2017 р.)Осмарк

До Дніпропетровського апеляційного

господарського суду

                          Відповідач:         _________________________

                                                       Справа № __________________

 

                  Головуючий суддя ____

                                                

Відзив

на апеляційну скаргу

Відзив на апеляційну скаргу в цивільному процесі (діє з 15.12.2017 р.).

Рішенням господарського суду Кіровоградської області від ______ по справі № ________ ТОВ «__________» повністю відмовлено в задоволенні позовних вимог про стягнення з відповідача ________ грн.

 

Вважаємо рішення законним, обґрунтованим та таким, що прийняте без порушень норм матеріального та процесуального права.

 

Як нами вказувалося у відзиві до позовної заяви, при купівлі автомобіля йшла розмова тільки за ту суму, яка оплачена відповідно до договору купівлі-продажу. Авто було прийняте ________ __________ року, про що він поставив підпис на заявці № ТО _______. Автомобіль мав деякі технічні несправності, а тому представники Позивача передали пізніше автомобіль. В заявці № ТО ________ тільки поставив підпис, що отримав автомобіль. Ніяких розмов про додаткову оплату мови не йшло.

В апеляційній скарзі Позивач вказує, що не було несправностей у автомобілі, як нам було заявлено, тому що це було б відображено у сервісній книжці. Також Позивач надав до суду податкові накладні та реєстр податкових накладних, які на думку Позивача, є підтвердженням його вимог.

 

Вважаємо за необхідне зазначити слідуюче:

 

Позивач надав до суду копію оригіналу Податкової накладної (це видно із самої накладної), а оригінал податкової накладної повинен надаватися покупцю. Тобто, оригінал знаходиться у Позивача  і це підтверджує той факт, що нами не отримувалася податкова накладна. Наше підприємство є платником ПДВ. При замовленні даних послуг ми б обов’язково вимагали надати нам податкову накладну, так як це є підставою для формування податкового кредиту. Так як додаткових послуг ми не замовляли, даної податкової накладної у нас немає, то нами і не сформовано податкового кредиту.

Хочемо також зазначити, що надана до суду податкова декларація з ПДВ не може розглядатися як належний документ та доказ по справі. По-перше, на ній немає відмітки податкового органу, а квитанція про здачу електронної звітності ніяким чином не підтверджує, що саме дана декларація з ПДВ подавалася до податкової. По-друге, як видно з реєстру отриманих та виданих податкових накладних № _______, дата виписки даної податкової накладної – _______________ року. Як видно з реєстру, вказана податкова накладна вказана останньою за № _________. Раніше вже було виписано дві податкові накладні від _________ року. Отже, накладна на ПСП «___________» була виписана після виписки накладних за 31 грудня. В реєстрі більше таких «випадкових» помилок з іншими накладними немає. Тобто, дана податкова накладна взагалі викликає сумнів у її дійсності та законності.

Хочемо наголосити, що ми не знаємо, як ведеться облік товарів у позивача, як виписуються запчастини, ін. обладнання зі складу і т.д. Представник ПСП «___________» мав повноваження на купівлю автомобіля відповідно до тієї суми, яка була виплачена (і отримана була податкова накладна на вказану суму). Тому вважаємо, що ми повністю розрахувалися за автомобіль. Всі інші наші пояснення викладені у відзиві на позовну заяву.

 

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 95, 103 ГПК України,-

 П Р ОСИМО :

 1.Залишити рішення місцевого господарського суду без змін, а скаргу без задоволення.

 

 

Директор ПСП «___________»    ________________