Злочини проти власності у вигляді таблиці

У вигляді таблиці показано найбільш поширені злочини проти власності (крадіжка, грабіж, розбій та ін.) та відповідальність за їх вчинення.

Стаття КК УкраїниСанкція (покарання)
Стаття 185. Крадіжка
Ч. 1: карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Ч. 2: карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
ч.3: карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
ч.5: карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Стаття 186. Грабіж
Ч. 1: карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Ч. 2: карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
ч.3: карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
ч.5: карається позбавленням волі на строк від восьми до тринадцяти років із конфіскацією майна.

Стаття 187. Розбій
Ч. 1: карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Ч. 2: карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
ч.3: карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.
Стаття 189. Вимагання

ч.1: караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
ч.2: карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
ч.3: карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Стаття 190. Шахрайство
ч.1: карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
ч.2: карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
ч.3: карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищемч.1: карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
ч.2: карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ч.3: караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ч.4: караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ч.5: караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Стаття 192. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою
ч.1: караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
ч.2: караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майнач.1: карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
ч.2: карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.
Стаття 197. Порушення обов'язків щодо охорони майнакарається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Стаття 197 1. Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво
ч.1: карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.
ч.2: карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.
ч.3: карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
ч.4: карається позбавленням волі на строк від одного до трьох років.
Стаття 198. Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом
карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нижче за посиланням також можна ознайомитися з видами злочинів, які посягають на життя і здоров’я людини.

Злочини проти життя та здоров’я (у вигляді таблиці).