Касаційна скарга КАСУ – зразок

До Вищого Адміністративного суду України

     м.Київ, вул. Московська, 8, корпус 5

Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю

“_______________________________________”

адреса: ___________________________________

код ЄДРПОУ _____________________

номер засобу зв’язку _______________

адреса електронної пошти відсутня

 

Відповідач: Світловодська об’єднана державна

податкова інспекція

адреса: 27500, м. Світловодськ, вул. Леніна, буд. 14

номер засобу зв’язку  (0236)- 2-49-89

адреса електронної пошти невідома

  

вих. № б/н

від _____________ 2013 року

Касаційна скарга

на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду

по справі № _________________від __________________ року та постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від __________ року

           

Постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду від ________ року позовні вимоги  ТОВ “________________________” до Світловодської об’єднаної державної податкової інспекції про визнання протиправними дій та скасування податкових повідомлень рішень, задоволено частково.

Так, визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення – рішення Світловодської об’єднаної державної податкової інспекції №_________ від 1__________, яким товариству з обмеженою відповідальністю “________________” визначено податкове зобов’язання з податку на прибуток підприємств у сумі __________ грн. основного платежу та __________ грн. штрафних (фінансових) санкцій, в частині ___________ грн. основного платежу та ___________ грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення – рішення Світловодської об’єднаної державної податкової інспекції № _________ від ________, яким товариству з обмеженою відповідальністю “_____________” визначено податкове зобов’язання з податку на додану вартість у сумі __________ грн. основного платежу та ____________ грн. штрафних (фінансових) санкцій, в частині ______________ грн. основного платежу та ____________ грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Відеоконсультація: як правильно обрахувати та сплатити судовий збір.

В частині скасування податкового зобов’язання з податку на прибуток у сумі ___________ грн. за основним платежем та штрафних (фінансових) санкцій у розмірі ________ грн., які включені до податкового повідомлення-рішення №___________ від ___________та скасування податкового повідомлення – рішення Світловодської ОДПІ №_____________ від ____________ в частині донарахування податку на додану вартість у сумі _________ грн., штрафних (фінансових) санкцій у сумі __ грн., відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від _________ року скасовано постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від _________року в частині задоволення позовних вимог.

Вважаємо, що постанова Кіровоградського окружного адміністративного суду від _________ року та постанова Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від ______________ року прийняті з порушенням норм матеріального та процесуального права, судами неповно з’ясовано обставини, що мають значення для справи, а тому підлягають скасуванню з нижчевикладених підстав:

Виклад обставин

 

Отже, судами порушено норми матеріального та процесуального права – ст. ____ КАСУ, ст.ст. 5 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств”, ст.ст. 7, 9 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.

 

Відповідно до ст. _____ КАС України, суд касаційної інстанції має право скасувати судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій та ухвалити нове рішення, якщо обставини справи встановлені повно і правильно, але суди першої та апеляційної інстанцій порушили норми матеріального чи процесуального права, що призвело до ухвалення незаконного судового рішення.

 

Повне рішення суду отримано 12.11.2013 року.

 

Відповідно до вищевикладеного, на підставі ст.ст. ______________ КАС України,

 

просимо:

скасувати постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від __________ року та постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від __________та ухвалити нове судове рішення, яким повністю задовольнити наші вимоги.

  

   Додаток:

 

Генеральный директор

ТОВ  « ________________»                                             ________________________