Адміністративний позов – зразок


Кіровоградський окружний адміністративний суд

 адреса: 25006, м. Кіровоград, вул. К. Маркса, буд. 40

 

Позивач:                 Приватне Підприємство

                                 «______________________________»

25001, м. Кіровоград, вул. _______________

тел. ___________________________

 

Відповідач:               Кіровоградська об’єднана державна

податкова нспекція головного управління міндоходів

у Кіровоградській області

                25009, м. Кіровоград, вул. Глінки, 2

                тел. (0522) 33-24-58

               ”    ” ___________________ 2013 року

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про скасування податкових повідомлень-рішень

від _______________ р. за №№ _____________, _____________.

 

Працівниками Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління міндоходів у Кіровоградській області (далі – Відповідач) було проведено документальну позапланову невиїзну перевірку  з питань дотримання вимог податкового законодавства по взаємовідносинах з _____________________________________за березень-серпень 2011 року, червень 2012 року, Товариством з обмеженою відповідальністю ___________________________________- за лютий 2012 року, _________________________ за жовтень 2012 року.

За наслідками проведення перевірки був складений Акт № ______________ від __________________ року (далі – Акт), копія якого додається. На підставі висновків, викладених в Акті перевірки, відповідачем було складено податкові повідомлення-рішення за №№ _________________,___________________.

Відповідачем в акті зроблено висновок щодо завищення суми податкового кредиту з ПДВ на спеціальному режимі оподаткування на загальну суму ___________. за ______________________року. В Акті зазначено, що в порушення ______________________________ Податкового кодексу України від _________ року ПП «______________________________» в зв’язку з не підтвердженням податкових зобов’язань з поставки товарів ФОП __________________, ТОВ _________________, ТОВ ___________________, не мало права на формування податкового кредиту з ПДВ та витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування.

Відеоконсультація: як правильно обрахувати та сплатити судовий збір.

  1. Приватне Підприємство «_______________________________________» не погоджується з податковим повідомленням – рішенням від__________________ р. за №№ ______________________ Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління міндоходів у Кіровоградській області про сплату___________________. Вказане податкове повідомлення-рішення винесено в зв’язку з не підтвердженням податкових зобов’язань з поставки товарів ______________

 

Виклад обставин, що підтверджують позицію Позивача

 

 

З огляду на вищевикладене та керуючись ст. ст. _________________________ Кодексу адміністративного судочинства України

 

ПРОСИМО:

 

  1. Скасувати податкові повідомлення-рішення від _________________ р. за № ______________ та від ____________ р. за №__________________.
  2. Стягнути з Державного бюджету України судовий збір.

 

 

Додатки:

 

 

Директор ПП «______________»            _____________                              Іванов І.І.